Siirry sisältöön

YHDISTYKSEN YLIMÄÄRÄINEN VUOSIKOKOUS

Aika 15.12.2018 klo 16.00

Paikka Väliköntie 4, Kauppakeskus Birger, Alakerran kamppailu-urheilutilat.

 

Asiat: Kokoukselle on valmisteltu esityslista.

 

Kokouksessa tullaan käsittelemään Gladiator Factory Ry:n tilaratkaisujen tulevaisuutta ja siihen liittyviä tarpeellisia järjestelyjä (mm. mahdollinen nykyisen vuokrasopimuksen päättäminen, mahdollinen liittyminen mukaan uuteen tilamahdollisuuteen sekä em. kokonaisuuteen liittyviä mahdollisia oheisharjoittelu-, varuste- ja laitesopimuksia). Kokouksen päätettäväksi tuodaan em. taustoituksen pohjalta toiminnan lopettaminen nykyisissä tiloissa vuoden 2019 aikana ja samalla toiminnan aloittaminen uusissa tiloissa tämän jälkeen.

Terveisin

Gladiator Factory Ry:n hallitus

 

Seuran jäsenille on lähetetty kutsut sähköpostin välityksellä.